Royal
Casting Club
of Flanders VZW
sedert 1972
 
Castinfo
Lid worden
e-mail
Vliegvissen
Vliegwerpen
Vliegbinden
Challenge B&B
Activiteiten
Artikels
Fotopagina
Wedstrijdkalender
Links
Tweedehands
 
 

BK 2019 voor ploegen

 

Meer dan 78.000 oproepen heeft het noodnummer 1722 op 10 maart ontvangen, gelukkig niet één uit het verre la Strange. De stormdag van die bewuste zondag zal iedereen zich nog wel herinneren, de wedstrijdfanaten ook want dan ging op het reservoir van la Strange het Belgisch kampioenschap voor ploegen door. 15 finalisten hebben windsnelheden tot 110 km per uur en bij het begin striemende regen getrotseerd, gelukkig zat de vis dicht in de oeverzone want werpen was nauwelijks mogelijk.

 

Uiteindelijk zijn er door de 45 deelnemers nog 585 forellen gevangen wat toch een zeer goed resultaat is in deze omstandigheden. 3 van onze leden namen deel, Giani Devooght in de ploeg Sjamajee-G. Lattré, Guido en Patrick vormden ploeg met G. Janssens. De vooruit geschoven topfavorieten vielen niet uit de toon, de titel ging naar de ploeg T. Jamagne-J. Habran-M. Briquemont en voor de Vlamingen G. Lattré-P.Rommelaere-G. Devooght en het brons naar J Lorquet-Zapo-S.Feron, de minst gewenste plaats 4 ging naar de Vlamingen G. Janssens-P. De Schutter-G. Vinck. 3 CCF'rs binnen de eerste vier plaatsen, het kan beter en er zat meer in, maar zoals altijd de loting en wat geluk maken vaak het verschil hoe klein het ook is.

 


De zilveren ploeg, G. Lattré moest vroegtijdig naar huis wegens stormproblemen.

 

 


 

Terug naar overzicht...

 

 

Clicky